home Automobiliai Paskola automobiliui – nauda ir privalumai kiekvienam vartotojui

Paskola automobiliui – nauda ir privalumai kiekvienam vartotojui

Automobilis yra būtinas, tačiau brangus pirkinys. Geram ar patinkančiam automobiliui įsigyti dažnai nepakanka turimų santaupų. Dėl to vartotojai gali rinktis ne vieną finansavimo sprendimą, kuris palengvina automobilio įsigijimą. Vienas iš jų – paskola automobiliui. Ji gali būti tinkama kiekvienam vartotojui, kuris nori paprastai ir be didelio vargo tapti nuosavos transporto priemonės šeimininku. Tačiau kokia paskolos automobiliui nauda ir kokie privalumai svarbūs vartotojams? Pasižiūrėkime!

Jūs tampate besąlygiškais transporto priemonės savininkais

Dažniausiai lyginamas kreditas automobiliui ir pirkimas lizingu. Šie finansavimo sprendimai yra populiariausi, kuomet žmonės renkasi įsigyti naują transporto priemonę. 

Pagrindinis paskolos (kredito) pranašumas prieš lizingą yra tas, kad paskolą pasirinkęs žmogus iš karto tampa TP (transporto priemonės) savininku. Jeigu pasirinktas lizingas, automobilio savininkas yra lizingo kompanija, kuri tik suteikia valdytojo teises tam asmeniui. Be to, lizingui beveik visada keliamas reikalavimas KASKO draudimui, signalizacijoms, negalima jo modifikuoti ar tobulinti pagal savo norus. 

Automobilio savininku tampama tik sumokėjus paskutinę lizingo sutartyje numatytą įmoką.

Paskola automobiliui – greitas procesas

Lyginant su mūsų jau minėtu lizingu, paskola yra daug greitesnis automobilio įsigijimo procesas. Norint gauti paskolą, jums reikia padaryti daug mažiau darbo. 

Užpildykite paraišką. Šis procesas truks kelias arba keliolika minučių. Darbo valandomis paraiškos išnagrinėjamos labai greitai, todėl, pateikę prašymą ryte ir sulaukę jo patvirtinimo, po kelių valandų jau galėtumėte turėti naują automobilį.

Jeigu rinksitės lizingą – procesas bus gerokai ilgesnis. Visų pirma, finansavimui gauti reikės komercinio automobilio pardavimo pasiūlymo. Jį įvertinusi lizingo bendrovė pateiks finansavimo pasiūlymą. Šis procesas užtruks bent kelias dienas. Taip pat verta paminėti, kad kai kurie pardavėjai, ypač fiziniai asmenys, nėra linkę parduoti savo automobilio lizingo būdu, tad susiaurėja ir pasirinkimų ratas. Negana to, automobilis turi atitikti aukštus reikalavimus, kurie nebūtinai atspindės transporto priemonės naudingumą pačiam vairuotojui.

Gavę paskolą, jūs turėsite lėšas savo rankose ir galėsite neskubėti įsigyti automobilį. Palaukite geriausio pasiūlymo ir pirkite iš bet kurio pardavėjo.

Patrauklios palūkanos ir nereikalingas pradinis įnašas

Pasirinkus kredito teikėją tinkamai, visuomet džiugins žemos paskolos palūkanos

Greita paskola automobiliui praplečia galimybes įsigyti automobilį, kadangi nereikia pradinio įnašo finansuoti pirkimui. Taip galite savo santaupas panaudoti remontui, patobulinimams, įsigyti automobilį-projektą ir kita. Su paskola galite finansuoti ir didesnę sumą nei bendra automobilio vertė. 

Statistika rodo, jog gana daug žmonių finansuotų automobilio pirkimą, jeigu nereikėtų pradinio įnašo. Kai kada gali ir trūkti lėšų tokiam dideliam vienkartiniam mokėjimui. Pasirinkus paskolą, tai nebėra problema. 

Na, o grįžtant prie palūkanų – pasiūlymą iš paraišką įvertinusios bendrovės jūs gausite tikrai greitai. Per keliolika minučių žinosite, kokiomis sąlygomis galite pasiskolinti. 

Nėra papildomų sąlygų automobilio naudojimui

Kaip jau buvo aptarta, pagrindiniai du sprendimai, finansuojant transporto priemonės pirkimą – paskola ir lizingas. Pastarasis sprendimas turi daug minusų, pavyzdžiui, apribojimai transporto priemonės naudojimui.

Jeigu esate privatus asmuo, kuris papildomai užsidirba būdamas pavėžėju (ne įmonė), lizingu įsigytas automobilis negalės būti naudojamas pavėžėjimo, taksi paslaugoms, krovinių gabenimui… Be to, aptarnauti ir remontuoti jį bus galima tik specializuotuose auto dirbtuvėse.

Jeigu renkatės paskolą automobiliui, tokių reikalavimų išvengiate. Tapę automobilio savininkais, jūs galite jį prižiūrėti ir naudoti taip, kaip norite. 

Tad, galime drąsiai teigti, kad paskola automobiliui yra naudingas sprendimas daugumai vartotojų, kurie nori lankstaus ir paprasto būdo įsigyti naują automobilį. Jeigu ieškote palankiausių sąlygų paskolai automobiliui gauti – jums verta apsilankyti tarpusavio skolinimo platformoje „Finbee“. Draugiškesnės palūkanos ir patogi internetinė sistema leis greičiau ir paprasčiau tapti norimos transporto priemonės savininkais.