home Namai Patalynė naujagimiams ir kūdikiams

Patalynė naujagimiams ir kūdikiams

Kai į pasaulį ateina naujas žmogus jis neturi  nieko. Dėl šios priežasties jauni tėvai savo kūdikiui turi įsigyti labai daug įvairiausių daiktų. Vežimėlis, lovelė, drabužiai vaikams, patalyne kudikiams į lovytę ir į vežimėlį… Žinoma, norisi, kad visi šie daiktai būtų saugūs, gražūs ir kokybiški.

Patalyne kudikiamsKadangi didžiąją dalį paros naujagimiai praleidžia lovytėje, tai patalynė kūdikiui turi būti parenkama itin kruopščiai ir atsakingai, keliant jai ypatingus reikalavimus. Naujagimio odelė labai jautri. Įsigyti patalyne kudikiams galima specializuotose parduotuvėse. Patalynes komplektai kudikiams gali būti patys įvairiausi. Kiekvienas gamintojas siekia sukurti ir pagaminti kažką savito. Užsisakyti kudikiu patalyne galima ir internetinėje parduotuvėje. Šiuo atveju siūlome susipažinti su informacija apie tai, kaip išsirinkti, kokia patalyne kudikiams ir vaikams geriausia ir kaip dažnai derėtų skalbti patalyne kudikiams ir vyresniems vaikams. Jums pasiūlysime ir daugiau naudingos informacijos. Kai tik jūs apsispręsite dėl norimo pirkinio išvaizdos ir jus tenkinančių gaminio savybių – galėsime pereiti prie kito klausimo – kiek kūdikio patalynės komplektų reikia įsigyti naujagimiui. Štai jau ir galime sudaryti užsakymą.

Norime atkreipti dėmesį, kad drabužiai vaikams ir patalyne kudikiams internetinėje parduotuvėje yra aukštesnės kokybės ir ją galima įsigyti už prieinamesnę kainą. Net elitinis patalynės komplektas naujagimiui internetinėje parduotuvėje įperkamas net nedideles pajamas turinčiai šeimai, pavyzdžiui, jei jį pirksite išpardavimų metu.

Pagalvės

Kai kurie kudikiu patalynes komplektai naujagimiui į lovytę komplektacijoje neturi pagalvės. Tokiu atveju ją tenka įsigyti patiems. Pagalvė kūdikiui turi būti specialios anatominės formos ir pagaminta iš ekologiškai švarių medžiagų.

 1. Pagalvė atitinkanti lovelės plotį. Ji neaukšta arba su 15 laipsnių nuolydžiu. Būtent tokios pagalvės įeina į patalynės naujagimiams komplektą.
 2. Pagalvė – plaštakė. Pavadinimas nusako pagalvės formą. Nedidelis volelis susukamas žiedu. Viduryje susidaro skylė tam, kad kūdikio galva būtų fiksuotoje padėtyje. Tokią pagalvę galima naudoti nuo 28 gimimo paros.

Pledai ir antklodės

Internetinė parduotuvė gali pasiūlyti įsigyti ne tik patalyne kudikiams, bet ir pledus ar antklodes. Neverta atsisakyti šio pasiūlymo. Kalbant apie namus nevalia pamiršti, kad jokiu būdu negalima leisti, jog dulkės nusėstų ant vaikiškos patalynės lovelėje. Naujagimiui itin svarbi švara.

Įsigyti pledą naujagimiui visiškai nesudėtingas uždavinys. Svarbu žinoti lovelės išmatavimus, kad pledas ar antklodė uždengtų visą plotą. Kaip taisyklė, pledukai ir antklodės kudikiams būna 75 ant 90 cm.

O pledas kudikiui į vežimėlį  turėtų būti nedidelis. Jo pagrindinė funkcija – apsaugoti kūdikį nuo šalčio, vėjo ir vabzdžių.

Pledai kudikiams. Medžiagos:

 1. Natūralios. Tai kailis, vilna, medvilnė, bambukas.
 2. Sintetinės. Dirbtinis kailis, flisas, mikrofibra, mišrūs audiniai.

Vaikiškų prekių parduotuvėse ir internetinėse svetainėse jums siūloma įsigyti įvairiausių pledų naujagimiams ir kūdikiams:

 1. Iš veliūro;
 2. Iš fliso;
 3. Iš medvilnės;
 4. Pledas iš avies vilnos;
 5. Megztas vilnonis pledas.

Ypač džiugina tai, kad megzti vilnoniai pledai naujagimiams gaminami ir iš merino vilnos. Merino vilnos pledas kudikiui – nuostabus hipoalerginis gaminys, kuris tinka net patiems mažiausiems kūdikėliams.

Išvaizda

Renkantis gražų vaikišką pledą naujagimiui labai svarbu žinoti kaip pledas kudikiui bus naudojamas. Juk antklodės kambaryje ir pasivaikščiojimams lauke turėtų būti skirtingos. Pavyzdžiui, vežimėlis yra gerokai mažesnis už lovelę, o pasivaikščiojimų metu yra didesnė tikimybė išpurvinti pleduką, nei naudojant jį namie. Taigi, šiltas megztas pledukas kudikiui pasivaikščiojimams lauke geriausiai tiks toks, kurį lengva skalbti ir džiovinti.

Iš ko gaminami patalynes komplektai kudikiams? Be patalynės iš natūralios medvilnės galima rasti gaminių iš:

 1. Lino,
 2. Kartūno,
 3. Drobelės,
 4. Satino,
 5. Bambuko.

Ypatingai didelio dėmesio nusipelno graži patalyne kudikiams iš bambuko. Šis naujas šiuolaikiškas audinys jau turi didžiulį būrį gerbėjų. Ir ne atsitiktinai. Juk bambukinis audinys išsiskiria galybe privalumų. Jis:

 1. Minkštas;
 2. Patvarus;
 3. Pasižymi priešmikrobinėmis savybėmis;
 4. Palaiko temperatūrą;
 5. Nepraranda savo išvaizdos po daugybės skalbimų;
 6. Neutralizuoja nemalonius kvapus;
 7. Ekologiškas.

Visi patalynes komplektai iš bambuko skirti specialiai naujagimiams.

Lenkų firma Lullalove užsiima būtent gaminių iš bambuko gamyba. Tai ir  graži patalyne kudikiams, ir vaikiški megzti pledai, ir patalynes komplektai kudikiams į lovytę arba pledai kudikiams į vežimėlį.

Šiltas ir tuo pačiu lengvas pledas suteiks kūdikiui galimybę puikiai jaustis tiek šaltu, vėjuotu oru, tiek esant karščiams. Juk vasarą daug įvairiausių vabzdžių, kurie taip ir taikosi įkąsti jūsų mažyliui. Todėl plonas pledukas tiesiog būtinas. Viską, ko reikia jūsų kūdikiui, jūs galite rasti internetinėje parduotuvėje Kidy.eu.