home Namai Perskaitykite tai prieš ieškodami parketo

Perskaitykite tai prieš ieškodami parketo

Šiuo metu grindų pasiūla yra tikrai didelė, tad iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, jog visi prekybininkai siūlo panašias ar netgi vienodas parketlentes, tik už skirtingą kainą. Tokia nuomonė gali susidaryti tik iš pirmo žvilgsnio. Geras parketas gali būti ne tik kokybiškas, bet ir visai nebrangus. Tiesiog reikia tinkamai pasirinkti jais prekiaujančią įmonę.

Parketą, kaip ir bet kurią kitą prekę, galite įsigyti ir internetu. Jums tereikia paieškos sistemoje suvesti žodžius parketas  ar  atsiliepimai apie parketą  ir akimirksniu gausite ne tik platų šių grindų dangų pasirinkimą, bet ir galimybę sužinoti kitų pirkėjų atsiliepimus. Tai puikus būdas įvertinti vienos ar kitos prekybos vietos patikimumą, teikiamas paslaugas ir, be abejonės, taikomas nuolaidas. Profesionalūs meistrai suteiks išsamias konsultacijas ir kokybę suteiks viso proceso metu. Vadinasi, galėsite būti tikri, jog nuo medienos atrankos, pristatymo į gamyklą, tikslaus technologinio medžio paruošimo ciklo, gamybos iki profesionalaus įrengimo ir garantijos suteikimo – viskas bus atlikta tinkamai. Taigi, jeigu galvojate grindims dengti pasirinkti parketą – tai tikrai geras sprendimas.

Parketo viršutinis sluoksnis gaminamas tik iš pačių kiečiausių medienų. Sakykim, ąžuolo. Daug pasakoti kodėl – nereikia: tokia mediena yra atspari smūgiams, įbrėžimams, įlenkimams. Šiuolaikinis parketas yra gaminamas taip, kad kiekvienas žingsnis basomis būtų malonus tiek dėl parketo tekstūros, tiek dėl šildymo galimybių.

Beje, apie parketą šildomoms grindims. Medis yra puikus laidininkas. Jis turi savybę tolygiai paskirstyti šilumą, tad parketlentės šildomoms grindims – tikrai puikus pasirinkimas, jeigu norite ne tik gražių, bet ir šiltų bei jaukių grindų. Palaikant švarą namuose, kaip ir įprasta buvo iki šildomų grindų, dulkių kėlimo ir kaupimosi problemų tikrai neiškils.

Surašyti  visus parketlenčių privalumus ar trūkumas yra išties sudėtingas darbas, nes jų įvairovė labai didelė – tiek pagal išvaizdą, tiek pagal dydį ar formą. Jums tereikia išsirinkti patikimą prekybos vietą ir pasitarti su specialistais.