home Laisvalaikis, Prekės ir paslaugos Pigūs skrydžiai į Romą

Pigūs skrydžiai į Romą

Svarstote, kokią šalį pasirinkti atostogoms? Jei taip, ar bent kartą buvote Italijoje? Greičiausiai ne, nes priešingu atveju jūs net nedvejodami dar ir dar kartą norėtumėte ją aplankyti. Ir tai visiška tiesa – pastebima, kad keliautojai, kurie bent vieną kartą aplanko Italiją, dažniausiai į ją sugrįžta dar ne vieną kartą, kaskart pasirinkdami vis kitus šios šalies miestus. Juolab, kad šiandien pigus skrydziai gali pagelbėti kiekvienam iš mūsų, todėl nebereikia skirti tiek daug lėšų savo atostogoms, kaip kad tekdavo skirti prieš dešimt ar penkiolika metų.

Todėl jei iki šiol manėte, kad tuomet, jei skrendu is Vilniaus, už lėktuvo bilietus turiu mokėti daugiau – labai klydote. Lėktuvo bilietai šiomis dienomis gali būti įsigyti bene pusvelčiui – žinoma, jei į pagalbą pasitelksite pigių skryčių internetinius portalus.

Taigi, jei skrydžio galutiniu tašku pasirinkote Italiją ir dar niekada nesate buvę šioje šalyje, tuomet tikėtina, kad pirmiausia norėsite nuvykti į Romą. Šiame mieste visuomet galima tikėtis išvysti ką nors naujo, neatrasto ir ypatingo. Todėl būkite atviri naujovėms, apsišarvokite labai puikia nuotaika ir leiskitės į nuotykius.

Nemaža dalis Romą aplankančių turistų pirmiausia keliauja į Vatikaną. Tai labai įdomiomis ir mistinėmis istorijomis apipinta valstybė (taip, teisingai – tai valstybė pačioje Romoje). Turistai čia plūsta iš viso pasaulio, norėdami pamatyti Šv. Petro baziliką ir Vatikano muziejų, kuriame saugoma meno dirbinių kolekcija yra tiesiog neįkainojama. Tuo tarpu Siksto koplyčioje išvysite „Pasaulio sukūrimą“ – vieną iš geriausiai žinomų Mikelandželo darbų.

Be abejo, jei vykstate į Romą, nepraleiskite progos pamatyti ir žymųjį „Trevi“ fontaną (it. „Fontana di Trevi“), kuris veikia nuo XVIII a. Kadangi, tai yra labai populiarus turistų lankytinas objektas – nenustebkite, kad prie jo bus daugybė žmonių, todėl jei norėsite tradiciškai į fontano vandenį įmesti monetą, gali tekti gerokai pasistengti, kad prieitumėte prie paties fontano.

Taip pat negalima pamiršti ir įžymiojo Koliziejaus, kurį turbūt jau ne kartą esate matę kino filmuose ir knygose. Tai vienas iš pagrindinių ir svarbiausių Romos simbolių. Anuomet Koliziejuje vykdavo gladiatorių ir įvairių laukinių žvėrių kovos. Tai labai įspūdingo grožio architektūrinis statinys, kuris vertas ilgo laukimo turistų eilėje.

Jei mėgstate architektūrinius stebuklus – būtinai aplankykite ir Panteoną, kurį senovės romiečiai vadino „visų dievų šventykla“. Tai antikinės epochos paveldas, kurį aplankiusiems užgniaužia kvapą.

Žinoma, būdami Romoje taip pat galite aplankyti ir Romos forumą (it. „Foro Romano“). Nors jame matyti tik anuomet buvusių šventyklų ir kitų statinių liekanos, Romos forume galite pajusti senovės dvasią – tai puiki vieta ramiems pasivaikščiojimams.

Be jokios abejonės, Romoje yra kur kas daugiau vietų, kurios vertos jūsų atostogų laiko, todėl pasirūpinkite, kad jūsų viešnagė šiame mieste būtų nepamirštama.