home Sveikata, grožis Pirmasis vizitas pas odontologą: kada jis turi būti ir kaip pasiruošti?

Pirmasis vizitas pas odontologą: kada jis turi būti ir kaip pasiruošti?

Pirmasis vizitas pas odontologą dažniausiai labai gąsdinantis, kadangi vaikučiai nežino ko galima būtų tikėtis. Visgi, pirmasis sėkmingas kartas dažniausiai užtikrina, kad ir kiti apsilankymas bus sėkmingi ir neliks jokios baimės, apsilankymai bus reguliarūs. Odontologijos klinika Kretingoje yra plačiai atvėrusi savo duris ir laukia visų, kurie nori, jog jų dantukai būtų gražūs ir sveiki.

odontologaiTėveliai dažniausiai klausia, kada laikas lankytis pas stomatologą, kada jis reikalingas ir kada vaikučio dantys gali pradėti gesti. Stomatologas Kretingoje šiame tekste jums atsakys į šį klausimą ir padės užsitikrinti, kad vaikučių dantys visada bus tvarkingi.

Šiais laikais vaikučių dantys genda kur kas anksčiau nei kad visada. Paprasčiausiai dėl labai prasto maisto ir kitų prastų gyvenimo įpročių vaikučiai skundžiasi, kad jiems skauda dantukus. Žinoma, nereikia laukti, kol problema jau bus aktuali. Svarbiausia yra kuo anksčiau ateiti pas specialistą. Juk reikia stebėti ne tik sugedusius dantukus, tačiau taip pat kad ir jie tinkamai dygtų. Pirmasis apsilankymas pas gydytoją turėtų būti trejų metų, kai  turi visus pieninius dantukus ir gydytojas gali įvertinti, kaip jie išdygo, ar viskas gerai. Visgi, kartais pas specialistą yra apsilankoma dar ankstesniame amžiuje, kadangi vaikučiai augant dantukams gali skųstis labai nemaloniais skausmais. Tokiu atveju gydytojas dažniausiai rekomenduoja keis paprastus patarimus, kurie turėtų būti numalšinti skausmą ir vaikučiu kuo geriau jaustis.

Nepamirškite, kad apsilankymas pas gydytoją reikalingas kartą per pusę metų. Tai laiko tarpas per kurį apsilankymas yra būtinas nepriklausomai nuo to, kokio amžiaus asmuo yra. Taigi, labai svarbu, kad lankymasis būtų reguliarus ir iškilus problemoms jis butų kuo greičiau išspręstos. Kuo anksčiau vaiką pripratinsite prie gydytojo – tuo bus paprasčiau kas pusę metų jam pasakyti, kad jau atėjo laikas lankytis pas specialistą ir pasitikinti, ar dantukams viskas gerai. O kuo daugiau dėmesio jiems skirsite – tuo apsilankymas bus malonesni, kadangi neteks nieko daryti. Odontologas Kretingoje pasirūpins jumis.