home Prekės ir paslaugos Plieninių durų gamybos procesas

Plieninių durų gamybos procesas

Kaip teatras prasideda nuo drabužių kabyklos, pažintis su namu atsiranda nuo įėjimo durų. Ir nors jų pagrindinė funkcija yra apsauga, estetinės durų savybės vaidina svarbų vaidmenį. Akivaizdu, kad patikimiausios yra metalinės durų konstrukcijos, apsaugančios tiek nuo įsibrovėlių, tiek nuo neigiamo išorinės aplinkos poveikio.

Per pastaruosius dešimtmečius metalinių durų gamybos technologija labai pasikeitė. Viskas prasidėjo mažose dirbtuvėse, kuriose metalo pjovimas, suvirinimas, dažymas buvo atliekamas rankiniu būdu arba mechaninėmis mašinomis. Bėgant metams dauguma operacijų buvo automatizuotos.

Šiuolaikiniai durų modeliai savininkus ir svečius džiugina ne tik aukšta kokybe, bet ir įspūdinga išvaizda, puikiai papildančia bet kokį interjerą, daugiau informacijos rasite idomus.lt

Durų gamyba yra sudėtingas procesas. Galutinio produkto patikimumas ir ilgaamžiškumas priklauso nuo naudojamų gamybos technologijų.

Yra žinomi trys durų gamybos būdai:

  • Rankinis metodas Jis pagrįstas rankiniu darbu, įrangą naudojant tik minimaliai.

Šio metodo trūkumai yra produkto gamybos trukmė, didelės darbo sąnaudos, aukšti reikalavimai specialistų kvalifikacijai, aukštųjų technologijų įrangos trūkumas ir dėl to galimas neatitikimas tarp konstrukcinių elementų ir reikiamų matmenų. Pagrindinis metodo privalumas yra galimybė gaminti produktus sudėtingiems individualiems užsakymams.

  • Pramoninis metodas. Šiuo atveju produktų gamyba yra beveik visiškai

automatizuota. Jis atliekamas specialiomis linijomis, kuriose beveik visi darbai atliekami naudojant robotiką. Šis metodas leidžia sumažinti prekių gamybai skirtą laiką, taip pat užtikrina maksimalų visų darbų tikslumą.

  • Kombinuotas metodas. Rankinio ir pramoninio darbo derinys apima pusiau

automatinių linijų naudojimą ir tam tikrą rankinį darbą. Šis metodas yra efektyvesnis ir tikslesnis už rankinį metodą.

Yra susiformavusi nuomonė, kad kuo storesnis plieno lakštas, tuo geriau. Tačiau iš tikrųjų kiekvienas papildomas milimetras plieno prideda apie 8 kg produkto svorio. Rinkdamiesi nepamirškite, kad sunkias duris sunku atidaryti ir uždaryti.