home Finansai Refinansavimas – pliusai ir minusai

Refinansavimas – pliusai ir minusai

Esate pasiėmę paskolą, tačiau nebeturite galimybės jos grąžinti sutarto dydžio įmokomis? Norite atidėti mokėjimo ar prailginti paskolos grąžinimo terminus? Susiduriate su vis didesniais sunkumais vykdant finansinius įsipareigojimus tam tikriems kredito davėjams? Visais išvardintais atvejais, Jums gali pagelbėti refinansavimas. Visgi, neretas žmogus išgirdęs apie šį sprendimą išties išsigąsta, manydamas, jog taip tik dar labiau prasiskolins. Tad, kokie visgi yra refinansavimo pliusai ir minusai bei ar verta pasinaudoti šia paslauga?

Pirmiausiai, labai svarbu pabrėžti, jog tai nėra dar viena papildoma paskola. Nauji kreditoriai paprasčiausiai padaro visai naują sutartį, su kitomis sąlygomis, palūkanomis ir grąžinimo terminu, sutvarkydami aspektus, susijusius su senąja paskola. Žinoma, norėdami pasinaudoti šia paslauga, turėtumėte gerai apgalvoti savo finansines galimybes, taip pat iš tokios plačios rinkos išsirinkti patį palankiausią kreditorių, kurio sąlygos Jums atneš naudos, o ne dar daugiau nuostolių. Taipogi, naudojantis šia paslauga, gali atsirasti tam tikrų mokesčių, todėl, jeigu niekas apie tokius nepranešė – dėl visa ko pasiteiraukite patys.

Visgi, refinansavimas turi nemažai teigiamų aspektų, kurie pagelbės Jums, jeigu įklimpote į bėdą ir nebegalite grąžinti paskolos seniems kreditoriams. Taipogi, galite susitarti ir dėl mažesnių palūkanų, įmokų, prailginti terminą, per kurį privalote grąžinti pinigus ar apskritai iš naujo sudaryti paskolos sutartį. Bet kokiu atveju, refinansavimas Jums gali pagelbėti gauti daug geresnes paskolos grąžinimo sąlygas, negu turėjote prieš tai. Jeigu susidomėjote ir norėtumėte pasinaudoti šia galimybe, galite apsilankyti čia – https://creditking.lt/refinansavimas/.

Taigi, jeigu senosios paskolos sąlygos Jūsų nebetenkina arba neturite galimybės jos grąžinti sutartu laikotarpiu, visada galite ieškoti naujų kreditorių bei tartis dėl refinansavimo. Tai išties puiki galimybė sumažinti palūkanas, įmokas, atidėti grąžinimo terminą arba apjungti kelias turimas paskolas į vieną.