home Laisvalaikis Smagios detalės apie žinomus filmus

Smagios detalės apie žinomus filmus

Nemokami filmai

Turbūt kiekvienas iš jūsų gali pacituoti bent vieną įsimintiną ir žymią frazę iš patikusio filmo, atmintyje atkurti labai įspūdingas scenas ir valandų valandas diskutuoti apie mėgstamus filmus ir serialus. Tačiau nereikėtų pamiršti, kad visuomet yra tiek pat įdomių detalių ir kino filmų užkulisiuose. Todėl pateiksime bent keletą įdomių detalių apie žinomus filmus – pastarosios jus turėtų labai nustebinti.

  • Filmuojant filmą „Bado žaidynės“ (angl. „The Hunger Games“), pagrindinė aktorė Jennifer Lawrence savo „likimo draugui“ J. Hutcherson pasakė, kad ji galėtų spirti virš jo galvos. Deja, bet jis gavo smegenų sukrėtimą.
  • Turbūt daugelis matėte įžymiąją ir didelio atgarsio sulaukusią komediją „Pagirios Las Vegase (angl. „The Hangover“). Šiame filme buvo scena, kurioje vienas iš pagrindinių aktorių Ed Helms prarado vieną dantį. Tačiau tai nebuvo tik montažas – tam, kad nusifilmuotų pastarojoje scenoje, jam buvo išimtas danties implantas.
  • Animaciniame filme „Aukštyn“ (angl. „Up“) Karlo namą į orą pakelia 10297 Tačiau „Pixar“ studijos specialistai apskaičiavo, kad realybėje norint į orą pakelti namą, prireiktų daugiau nei 23,5 mln. balionų.
  • Filme „Galaktikos sergėtojai“ (angl. „Guardians of the Galaxy“) kalbančio meškėno, vardu Raketa, personažas buvo įkvėptas realybėje egzistuojančio meškėno, kurio vardas yra Oreo.
  • Filmo „Didysis Lebovskis“ (angl. „Big Lebowski“) scenoje, kurioje pagrindinis aktorius boulingo takeliu šliuožia tarp šokėjų praskėstų kojų, buvo viena išdaiga – šokėjos tarp kojų buvo įsikišusios perukus.

Panašių įdomių ir didelę šypseną keliančių faktų apie žinomus ir daugelio kino filmų mėgėjų seniai pripažintus filmus yra labai daug, todėl jei jūs esate tikri kino filmų entuziastai ir stengiatės pro savo akis nepraleisti nei vieno didelio atgarsio susilaukiančio filmo, turbūt žinote ne vieną smagią detalę, kuri aplinkinius priverčia aiktelėti iš nuostabos. Kaip bebūtų, šiandien mėgautis mums patinkančiais filmais yra gerokai paprasčiau nei kada nors iki šiol – nemokami filmai yra siūlomi internetu, todėl bene kiekvienas šiuolaikinis kino filmų mėgėjas ir interneto vartotojas nepraleidžia progos internetu filmus ir serialus transliuojančiuose portaluose.