home Namai Standartiniai ir nestandartiniai minkštieji baldai, kuriuos rinktis?

Standartiniai ir nestandartiniai minkštieji baldai, kuriuos rinktis?

Interjero daiktų, pagamintų pagal užsakymą, naudojimas turi savo privalumų. Pagrindinis yra tas, kad nestandartiniai baldai pabrėžia savininko individualumą. Pagrindinis tipiškų baldų modelių, gaminamų didelėse įmonėse, pranašumas yra jų kaina. Masinė to paties tipo komponentų gamyba iš presuotų medžio drožlių plokščių arba MDF plokščių, naudojant standartines jungiamąsias detales, sumažina gatavų baldų gaminių kainą. Tokie baldai turi ilgą tarnavimo laiką, juos lengva prižiūrėti, jie turi įdomią išvaizdą. Bet, atlikęs remontą, noriu nusipirkti kažką ryškesnio, su neįprastu raštu ant baldų paviršiaus. Nenaudinga eiti į parduotuves ir baldų salonus, nes ten rasite tik pažįstamus ir dažnai matytus, standartinius interjero daiktus.

Individualūs baldai turi keletą privalumų: Dekoras – jis pagamintas naudojant ryškią apdailą ir atsižvelgiama į individualias patalpų savybes. Svarbus jo naudojimo privalumas yra galimybė tilpti į bet kokio tipo interjerą. Harmoningas baldų išdėstymas jūsų namų atmosferoje padeda pagerinti našumą ir nuotaiką. Net labai kruopštus tipiškų baldų pasirinkimas ir kruopštus jų išdėstymas namuose nepadės to paties rezultato.

Dydžiai – išskirtinis nestandartinių dizainerių baldų bruožas yra netipiniai dydžiai. Pagrindiniai virtuvės, spintų, baldų komplektų gamyboje naudojami parametrai yra aukštis, gylis ir plotis. Pavyzdžiui, pagrindiniai spintelių ir lentynų gylio matmenys yra nuo 400 iki 416 mm, 430, 500, 560, 600 mm. Būtent šie rodikliai naudojami pjaunant medžiagą, iš kurios pagaminti baldai. Sunkumų kyla, kai sieninių spintelių sienelių erdvė skiriasi nuo standartinių. Yra daug pavyzdžių, plačiau, kai vos kelių milimetrų nepakanka, kad tilptų baldų komplektas ar drabužių spinta. Medžiagos – nestandartiniai baldai skiriasi medžiaga, iš kurios jie pagaminti. Verta paminėti, kad kartu su įprastu MDF ir medžio drožlių plokštėmis meistrai gali naudoti metalą, akmenį ir audinius.