home Apranga, mada, Prekės ir paslaugos Suknelės: kaip elgtis, kad jos kainuotų pigiau? (I dalis)

Suknelės: kaip elgtis, kad jos kainuotų pigiau? (I dalis)

suknelesSuknelės – vienas geidžiamiausių moteriškosios lyties atstovių drabužių. Būtent dėl šios priežasties dažna moteris pageidauja, kad suknelės kainuotų kaip įmanoma mažiau. Gera žinia ta, kad toks pageidavimas – ne vien tik dailiosios lyties atstovių svajonė, bet tikslas kurį pasiekti iš tiesų nėra sudėtinga. Jei norite, kad suknelė kainuotų nedaug, turite žinoti keletą paprastų gudrybių. Kaip tik apie jas ir pakalbėsime šį kartą.

Kuomet kalbame apie moteris, labai dažnai sakoma, kad būtent jos, kaip niekas kitas,  mėgsta vaikštinėti po parduotuves. To nereikėtų pamiršti ir tuomet, kai kalbame apie apsipirkimą internetinėje erdvėje – nusprendus įsigyti suknelė iš vienos ar kitos internetinėse parduotuvės, dėmesį verta atkreipti į tai, jog verta aplankyti kuo daugiau tokio pobūdžio parduotuvių. Toks sprendimas yra  naudingas dėl įvairių priežasčių (turėsite progą susipažinti su kur kas platesniu asortimentu, yra tikimybė, kad rasite parduotuvę, kuris sukneles pristato jau kitą darbo dieną, o dar vienas tokio pasirinkimo privalumas yra susijęs su drabužio kaina – aplankę 5 ar 6 parduotuvę, galite išvysti, jog ta pati suknelė joje kainuoja  gerokai mažiau nei 1 parduotuvėje.

rubai internetuDar vienas patarimas, kuriuo pasinaudojus taip pat galima sulaukti teigiamo rezultato, yra toks – tapkite lojalia kliente. Įdomu tai, kad labai didelė dalis interneto parduotuvių, kaip ir įprastos,  siūlo galimybe tapti lojalia kliente. Belieka tik pridurti, kad toks pasiūlymas  finansiškai yra labai naudingas klientei, kadangi vienas iš tokio pasirinkimo privalumų yra mažesnė pirkinių kaina. Savaime suprantama, mažesnė kaina yra įmanoma ir tuo atveju, jei jūsų tikslas – suknelė.

Tačiau ne veltui yra sakoma, kad dailiosios lyties atstovės žino daug puikių gudrybių, kurios praverčia įvairiose gyvenimosi situacijose. Akivaizdu, kad suknelių tema taip pat yra viena iš jų – vos tik prakalbus apie jas, galima  išvardinti labai daug gudrybių, ką reikia daryti, kad būtent šio tipo drabužį pavyktų įsigyti už mažesnę kainą.

Dar viena galimybė, kurios taip pat negalima nepaminėti kalbant šia tema, yra ta, kad kai kurios internetinės bei įprastos  parduotuvės už pirkinius dalija taškus. Kuo didesnė yra suma, kurią mokate už pirkinius, tuo daugiau taškų gaunate. Gera žinia ta, kad vėliau šie taškai virsta ne kuo kitu, o pinigais, kuriais galite atsiskaityti už pirkinius.  Žinoma, galbūt jų nepakaks tam, kad daug kainuojantį drabužių galėtumėte gauti veltui, tačiau nemenka nuolaida iš tiesų jus nudžiugins. Akivaizdu, jog tokia nuolaida gali būti taikoma ir suknelei įsigyti.

sukneles internetuIšleisti pinigai suknelei gali sugrįžti – toks yra dar vienas pastebėjimas, kuris taip pat negali nelikti nepaminėtas kalbant šia tema. Jei jūsų spintos didžiąją turinio dalį sudaro suknelės, tik laiko klausimas, kada bent keliolika iš jų jums pabos ir jūs nuspręsite, kad jų vietos turi užimti nauju drabužiai. Tačiau prieš tai verta atkreipti dėmesį  ir į tai, jog jūs galite susigrąžinti bent dalį pinigų, kuriuos išleidote už sukneles. Gera žinia ta, kad yra daug variantų, kuriuos galite rinktis tam, kad būtų pasiektas šis tikslas: interneto portaluose  bei forumuose galite talpinti informaciją apie tai, kad parduodate sukneles arba sutinkate jas iškeisti  į kitus drabužius ar įvaizdžio detales. Belieka tik pridurti, kad į kuo daugiau portalų ar forumų patalpinsite informaciją, tuo greičiau pasieksite tikslą. Na, o pinigai, gauti už parduotas sukneles, sumažins išlaidas, kurias patyrėte įsigydama jau parduotą suknelę arba taps puikiu pradiniu įnašu naujai  suknelei įsigyti.

Kaip matyti, egzistuoja labai daug  patarimų, kuriuos išbandžius praktiškai, už sukneles teks mokėti kur kas mažiau. Taigi, belieka tik išbandyti vieną ar kelis iš jų ir džiaugtis kur kas mažesne  suknelių kaina.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *