home Namai Šviestuvas miegamojo erdvėje. Koks tinka labiausiai?

Šviestuvas miegamojo erdvėje. Koks tinka labiausiai?

Kiekviename kambaryje reikalingas ir konkretus šviestuvas, kuris skirtas ne tik zonos apšvietimui, tačiau taip pat ir aplinkos kūrimui. Šiuo metu šviestuvų pasirinkimas yra labai platus ir geriausia tinkamo ieškoti internete, kadangi tokiu atveju galite be jokio vargo palyginti kuo daugiau alternatyvų ir susekus akcijas – jomis pasinaudoti.

Miegamojo aplinkoje reikalingi labai skirtingi šviestuvai.

Žinoma, šviestuvai prie lovos, bendrinis, darbo stalo bei kitose zonose. O ką reikia įvertinti dar, kad pavyktų rasti optimaliausią variantą?

Šviestuvas greta lovos

Dažniausiai miegamojo erdvėje komponuojami bent jau keli šviestuvai, kurie padeda tolygiai išpildyti erdvę, kad ji ne tik labai puikiai atrodytų, tačiau ir butų funkcionali. Kaip jau minėjome, reikalingas šviestuvas greta lovos, kuris dažniausiai skirtas skaitymui, kuris padeda vakarinius ritualus lovoje padaryti kur kas patogesniais. Tam puikiai tinka toršeras. Jis reikalauja vietos, kadangi pats iš savęs yra labai skoningas šviestuvas, tačiau skyrus dėmesio jo pasirinkimui ir radus jam tinkamą vietą – tai gali būti svarbiausias Jūsų kambario akcentas.

Bendrinio apšvietimo pasirinkimas

Lygiai taip pat reikalingas ir geras bendrinis apšvietimas, kurio dizainas dažniausiai derinamas prie viso kambariuose palaikomo interjero. Ir tai yra visiškai natūralu, kadangi kiekvienas akcentas turi derėti visumoje.

Reikia įvertinti, kokio dydžio yra miegamasis ir pagal tai pasirenkamas konkretus šviestuvas. Natūralu, kad mažesniuose kambariuose dažniausiai perkami įleidžiami, kurie neužima daug vietos, kai tuo tarpu didesniuose puikiai tinka masyvūs nuleidžiami šviestuvai, kurie verti Jūsų laiko, puikiai atrodo, galiausiai – traukia akis savo masyvumu.

Tai gali būti svarbiausias kambario akcentas.

Dekoratyvinis apšvietimas

Jeigu kambarys yra gana didelis ir jame yra ne vienas dekoro elementas – tokiu atveju siūlome jiems taip pat suteikti daugiau svarbos. Geras pasirinkimas yra šviestuvai, kurie skirti būtent akcentų pabrėžimui. Tai gali būti toršeras, gali būti įmontuojamas šviestuvas, lubinis, tačiau svarbiausia, kad jo šviesos šaltinis gali būti reguliuojamas, tad pagal poreikius ir apšviečiamas paviršius bus tose vietose, kur to reikia.