home Laisvalaikis Top 5 nemokami pažinčių portalai

Top 5 nemokami pažinčių portalai

Daugumoje pažinčių svetainių registracija yra nemokama, bet norint bendrauti su kitais nariais arba matyti nuotraukas, jums reikia įsigyti narystę. Tai yra visiškai normalu, nes jie gautą pelną skiria puslapio tobulinimui, reklamai ir darbuotojų algoms. Niekas juk nenori dirbti be jokios naudos sau, vien iš altruistinių pažiūrų. Yra ir kita portalų rūšis, kuriose jūs galite bendrauti ir viską matyti visiškai nemokamai. Jos parduoda tik papildomas paslaugas be kurių nariai tikrai gali ir apsieiti. Tik jums spręsti pirkti jas ar ne. Trečias pažinčių portalų tipas yra visiškai nemokamos pažinčiųsvetainės.

Apžvelkime Top 5 nemokamus arba dalinai mokamos pažinčių portalus.

Dating.lt – šis portalas yra visiškai nemokamas, tačiau yra viena bėda puikiai tinkanti vienai patarlei, už ačiū nieko geros negausi. Puslapis yra apleistas, jame mažai narių, jo funkcionalumas irgi labai prastas. Jame sunku užsiregistruoti. Anot puslapio čia pažinčių gali ieškoti visi, tinklapis tinkamas ir meilei, ir romanams. Gal ir tiesa jeigu jame būtų narių.

N18pazintys.lt – svetainė skirta sekso pažintims. Vos tik atsidarius titulinį puslapį išvysime gražių erotinių nuotraukų, kurios sužadins geismą. Gaila, bet registracija čia taip pat gana sudėtinga ir ilga. Puslapio administracija neatsako į laiškus. Iš esmės portalas nelabai kuo skiriasi nuo kitų, pagrindinis narių segmentas yra jaunimas.

Ys.lt – tai yra pažinčių programėlė. Gražus dizainas, paprasta registracija, galima per facebook profilį. Deja ši svetainė neišversta į Lietuvių kalbą. Jeigu jūs naudojatės tinder.com programėle lengvai perprasite ir šią. Tiesa, jei norėsite papildomų paslaugų teks susimokėti minimalų mokestį, bet jos nėra gyvybiškai svarbios.

Graziausi.lt – Portale nėra jokių sudėtingų funkcijų, viskas aišku ir paprasta. Puslapiui reikėtų atnaujinti dizainą. Ši pažinčių svetainė yra absoliučiai nemokama. Pagrindiniai tinklalapio vartotojai yra jaunimas iš mažesnių Lietuvos miestelių.

Chebra.lt – labai intriguojantis pavadinimas. Tačiau dizainas pasenęs, kai kurios vietos neišverstos į gimtąją kalbą ir nepatogi registracija. Tinklapyje pilna nereikalingos reklamos ir neaiškių nuorodų.

Drąsiai priėjome prie išvados, kad kartais geriau sumokėti kelis eurus už suteiktą kokybišką paslaugą bei efektyvų rezultatą. Taip pat galite patikrinti ieskok.lt svetainę. Joje taip galite rasti tai, ko ieškote.