home Automobiliai Transporto priemonių rinka: kokios paslaugos sulaukia didelio populiarumo?

Transporto priemonių rinka: kokios paslaugos sulaukia didelio populiarumo?

Jei turime automobilį, kurį planuojame parduoti, įprastai norime tai padaryti neilgiau kaip per vieną dieną. Tačiau ar tikrai kiekvienam iš mūsų pavyksta tai padaryti? Akivaizdu, kad kiekvienas vairuotojas, kuriam bent kartą yra tekę pardavinėti savo nuosavą transporto priemonę, žino su kokiais nepatogumais galima susidurti, jei pasirenkama pirkėjo ieškoti internetinių skelbimų pagalba.

Žinoma, visuomet gali nusišypsoti sėkmė, kuomet pirmasis dėl parduodamo automobilio susisiekęs žmogus sutinka jį nupirkti už skelbime nurodytą kainą, tačiau pakankamai dažnai pasitaiko atvejų, kai automobilio pirkėjo žmonės ieško ne vieną savaitę. Juolab, kad šiandien nemaža dalis žmonių stengiasi įsigyti kuo naujesnius automobilius, naudodamiesi lizingo paslaugomis, o tai reiškia, kad padėvėtų automobilių paklausa tampa vis mažesnė. Taigi, svarbu nuspręsti, kokiu būdu ieškosite savo transporto priemonės pirkėjo.

Laimei, minėtas automobilio pirkėjo paieškos būdas nėra vienintelis. Šiandien taip pat ne ką mažiau populiariu išlieka ir automobilių supirkimas Kaune (https://www.automobiliukas.lt/automobiliu-supirkimas-kaune.htm), Vilniuje, Klaipėdoje ir kituose miestuose.

Kiekvienais metais didėjantis automobilių supirkimo paslaugų teikėjų skaičius rodo, kad nemenka dalis transporto priemonių pardavėjų šias paslaugas vertina teigiamai. Dažniausiai jas pasirenka automobilių savininkai, kurie nenori patirti didelių laiko sąnaudų ir kitų transporto priemonės pardavimo procesui būdingų nepatogumų. Tereikia palyginti laiką, per kurį galima parduoti automobilį transporto priemonių supirkėjams, su laiku, kurį neretai tenka išeikvoti pirkėjo ieškant skelbimų pagalba. Neretas žmogus savo automobilį supirkėjams parduoda ir vos per vieną valandą nuo pasiūlymo pateikimo. Todėl, kai yra kalbama apie operatyvumą, automobilių supirkimas tampa tiesiog nepamainomas sprendimas.

Kokias transporto priemones galima pasiūlyti automobilių supirkėjams?

Šis klausimas kyla daugeliui žmonių, kuriems dar nebuvo tekę pasinaudoti auto supirkėjų siūlomomis paslaugomis. Tačiau atsakymas į pastarąjį klausimą neabejotinai tinka kiekvienam, kadangi šios srities specialistams galima pasiūlyti absoliučiai visas transporto priemones – nuo lengvųjų automobilių, iki motorinių transporto priemonių ir komercinio transporto. Tai reiškia, kad nepaisant to ar jūs turite sedano tipo lengvąjį automobilį, ar vilkiką – automobilių supirkėjai gali nupirkti bet kurią transporto priemonę, kurią jiems pasiūlysite.

Ar yra svarbi transporto priemonės techninė būklė?

Suprantama, kad transporto priemonės techninė būklė turi įtakos kainai, tačiau ji įprastai neturi įtakos automobilių supirkėjų galutiniam sprendimui. Trumpiau tariant, šių paslaugų teikėjai perka tiek techniškai tvarkingas, tiek ir nevažiuojančias transporto priemones. Be to, jei automobilis yra parduodamas utilizavimui, yra išrašomi visi oficialūs utilizavimo dokumentai.

Kaip parduoti automobilį, jei jis yra nevažiuojantis?

Tai padaryti yra lygiai taip pat paprasta, kaip ir parduodant važiuojančią bei techniškai tvarkingą transporto priemonę. Jums tereikia susisiekti su pasirinktais automobilių supirkėjais ir susitarti dėl susitikimo vietos bei laiko. Šių paslaugų teikėjai patys transportuoja nevažiuojančius automobilius ir už kliento parduodamą automobilį atsiskaito iš karto.

Kokiuose miestuose yra teikiamos automobilių supirkimo paslaugos?

Jei jūs kreipsitės į patyrusius automobilių supirkėjus, galite būti tikri, kad jūsų parduodamo automobilio būvimo vieta neturės jokios įtakos. Ilgametę patirtį turintys auto supirkėjai veikia visoje Lietuvoje, todėl transporto priemones jie perka tiek didžiuosiuose mūsų šalies miestuose, tiek ir mažesniuose miesteliuose ar kaimo vietovėse.

Kokiu būdu galima pasiūlyti savo automobilį?

Tai atlikti lengviausia pasinaudojus internetiniais šių paslaugų teikėjų tinklalapiais. Žinoma, pasiūlymą galite pateikti ir tiesiogiai susisiekę telefonu, tačiau efektyviausia užpildyti pasiūlymo formą, kadangi tokiu atveju kartu galite pateikti ir savo parduodamos transporto priemonės nuotraukas, kurios yra svarbios vertinant jos kainą.