home Laisvalaikis TV3 programa – kas įdomaus šiandien?

TV3 programa – kas įdomaus šiandien?

tv3 programaTV3 programa sudaryta iš įvairiausių laidų ir filmų. „Simpsonai“ ir „Meilės sūkuryje“, „Rezidentai“ ir „Naujokė“ – visokiausi žanrai kiekvieno pomėgiams.

Kaip pasiektas kanalo populiarumas? Kaip viena iš priežasčių galėtų būti įvardytas platus programų spektras – taip skirtingų amžiaus grupių žiūrovai skirtinguose miestuose renkasi būtent tą, o ne kitą kanalą. O ir tas pats žmogus gali norėti pažiūrėti tiek komediją, tiek veiksmo filmą, nors šie filmai ir skirtingi.

TV3 programa paprastai gana gausiai užpildyta. T. y. neapsiribojama keliomis transliacijomis. Nuo pat ryto iki vėlaus vakaro vis kas nors rodoma. Vadinasi, vienas žiūrovas įsijungia televizorių vienu metu, kitas gali tai padaryti kitu metu ir vis tiek abu randa įdomių programų. Jei visą dieną būtų kelios laidos ir dar nuolat kartojamos, tuomet ieškotume tv pultelio ir maigytume klavišus, tikėdamiesi įsijungti ką nors įdomesnio. Tačiau dabar situacija atrodo optimistiškai.

Vakar, šiandien, rytoj – kiekvieną dieną rodomos vienokios ar kitokios programos pritraukia žmones dėl įvairių dalykų. Pavyzdžiui, pokalbių laida gali suintriguoti, nes bus gvildenama mėgstama tema. Žinios aktualios, nes vyksta rinkimai. Serialo serijos negalima praleisti, nes personažas turėtų pasipiršti savo mylimajai…

O kaip tiesiogiai atsakytume į šio straipsnio pavadinime iškeltą klausimą? Ką TV3 programa žada šiandien? Tai priklauso nuo konkrečios savaitės dienos. Juk pirmadienio ir šeštadienio filmai nevienodi. Arba švenčių laikotarpis – pavyzdžiui, per Kalėdas parenkami nekasdieniai filmai ir laidos.

Kad jau užsiminėme apie šventes, kone būtina paminėti komediją „Vienas namuose“, tapusią tikru kalėdiniu atributu ir nepabostančią. Kaskart skatinančią juoktis.

Tad štai kokia yra programa, štai koks yra jos turinys. Maigyti televizoriaus pultelio iš nuobodulio greičiausiai nereikės.