home Prekės ir paslaugos Už kokią buitinę techniką dažnai permoka pirkėjai?

Už kokią buitinę techniką dažnai permoka pirkėjai?

Tarkime jūs dirbate įmonėje, kuri gamina indaploves. Jūs žinote, kad pagaminti, pareklamuoti ir pristatyti indaplovę į prekybos centrą kainuoja 200 eurų, tačiau ten jos kaina išauga dvigubai, iki 400. Ar pirktumėte? Tikriausiai, kad ne. Eitumėte ieškoti geresnės kainos. Tačiau įsivaizduokite analogišką situaciją tik, jeigu nedirbtumėte įmonėje ir nežinotumėte tikrosios situacijos ir antkainių. Kaip būtų tada? Tikriausiai, atsiradus reikmei nusipirkti tą daiktą – pirktumėte ir nesižvalgytumėte atgal. Taip jau yra, kad dauguma pirkėjų nežino rinkos ir tam tikrų prekių kainų ypatumų, todėl dažnai permoka. Dėl to paruošėme straipsnį apie tą buitinę techniką, už kurią pirkėjai dėl vienų ar kitų priežasčių permoka.

Skalbimo mašinos ir džiovyklės

Taip jau nutiko, kad skalbimo mašinos bei džiovyklės yra labai svarbi žmonių buities dalis. Be švarių rūbų – nė iš vietos, o rankomis plauti yra tikrai nelengvas darbas, reikalaujantis ir jėgų, ir laiko. Dėl šios priežasties žmonės nusprendė nebesikankinti su nugarą laužančiu darbu ir į savo gyvenimą pilnai įtraukė skalbimo mašinas. Dėl to, kad tai yra tarsi būtina buitinė technika ir dėl to, kad neieško geriausių kainos pasiūlymų bei neišsigrynina savo poreikių – žmonės dažnai už jas permoka.

Tam, kad to nenutiktų – reikia žinoti, ko tikitės iš skalbimo mašinos ir tai, kokių funkcijų jums iš tiesų prireiks. Tikrai nenaudosite dešimčių programų ir pati skalbimo mašina, dėl to, kad turi daugiau funkcijų – nepasidarys svarbesne gyvenimo dalimi. Žinokite tai, kad pirkdami ją internetu galite sutaupyti ir tai, kad galite gauti skalbimo mašiną ir džiovyklę viename.

Indaplovės

Indaplovė – totaliai tik prabangos prekė. Didžioji dalis Lietuvos gyventojų indus plauna rankomis, o net ir tie, kurie turi indaploves, jas ryžtasi jungti tik ypatingais atvejais. Indaplovė paprastai atrodo kaip labai laiką taupantis, kone magiškas įtaisas, kuris gyvenimo komfortą turėtų smarkiai pakylėti aukštyn. Deja taip ne visada būna, nes ir šiai mašinai reikia skirti laiko, o indus vėliau turėsite išdėlioti. Tinkamų ploviklių pasirinkimas irgi yra svarbus, mat prastas arba netinkamas sprendimas gali paversti indus nemaloniais liesti.

Šaldytuvai

Permokos už šaldytuvus nutinka beveik dėl tų pačių priežasčių, kaip ir su skalbimo mašinomis. Šaldytuvai kainuoja pigiau, jeigu paieškote nuolaidų bei ypatingų pasiūlymų. Tai – faktas.

Šaldytuvas taip pat nepatuština piniginės smarkiai, jeigu žinote, kokio dydžio jis turėtų būti ir tas funkcijas, kuriomis tikrai naudosite. Pagal šias žinias galite prekes internetinėje parduotuvėje išfiltruoti ir matyti, kokie geriausi šaldytuvai internete, arba bent jau toje internetinėje parduotuvėje.

Visos įmantriai skambančios funkcijos tikrai nėra būtinos. Iš esmės pakanka šaldytuvo ir šaldymo kameros, o visa kita – prabangūs priedai, kurie ne visada ir panaudojami.

Gera garso įranga 

Nors tas laikas, kada žmonės ėjo iš proto dėl muzikinių centrų ir gero namų kino, praėjo, tačiau geros garso sistemos vis dar yra labai paklausios. Jeigu pažiūrėtume į automobilių rinką, tai kokio garsaus gamintojo (pvz. Harman Kardon arba Bowers & Wilkins) garso sistema automobilyje yra pasirenkama opcija ir kainuoja 3, 5 ar net 7 tūkstančius eurų.

Kosmosas. Juolab, kad geriausią garso sistemą namams galima labai lengvai rasti už mažiau nei tūkstantį eurų. Tokia suma atrodo maža tik kontraste su automobiline įranga. Realybėje gera garso įranga: ausinės, kolonėlės, bosinės kolonėlės, stiprintuvai ir pnš. – labai didelės prabangos prekės, dėl to gamintojai nesivaržo dėti didžiulius įkainius, nors pagaminti tokią prekę kainuoja gerokai mažiau nei jos kaina parduotuvėje.

Sutaupyti pavyks nebent per išpardavimus, su nuolaidomis arba perkant senesnius modelius.

Kavos aparatai

Dar viena prabangos prekė, kuri, dėl panašių priežasčių kaip ir gera garso įranga – kainuoja labai daug. Sudėjus eksploatacines išlaidas (pienas, vanduo, elektros sąnaudos ir aptarnavimas bei laikas) – kavos aparatas yra vienas brangiausių pirkinių.

Už juos žmonės permoka, nes nori komforto ir patogumų, kuriuos jų manymu šis įrenginys suteiks.

Įvairi valymo įranga

Kaip ir su indaplove, taip ir su valymo įranga (pvz. dulkių siurbliai, inovatyvūs valymo sprendimai – garintuvai ar pieštukai), pirkėjai moka brangiau dėl to, jog mano, kad ties šiuo daikto įsigijimu išnyks visos problemos, susijusios su nešvara.

Sutaupyti pavyks, jeigu valymo prietaisus pirksite internetu, medžiosite nuolaidas ir skirsite laiko rinkos analizei.