home Prekės ir paslaugos Veido skaitymas – ar jis tikslus?

Veido skaitymas – ar jis tikslus?

Pasaulyje yra milijardai žmonių, bet tarp jų nėra visiškai vienodų dviejų veidų, netgi tarp dvynių. Veidas parodo tai, ką norite sužinoti apie žmogų, tačiau tam reikia specialių žinių ir mokymų. Perkandę veidoskaitos sritį, sužinosite daug įdomių dalykų apie žmogaus savybes, paslaptis, privalumus bei trūkumus. Apie veido skaitymą, angliškai dar vadinamą „facereading“, plačiau galite sužinoti tveidas.lt tinklalapyje, kurio administratorė – veidotyrininkė Indrė Balevičiūtė – Bagdonė.

Kaip skaitomas veidas?

Pats veidas nėra vientisas. Į jį reikia žiūrėti dalimis, atskiriant veido bruožus. Pagrindiniai akcentai yra kakta, skruostai, smakras. Šios zonos pasako ar tu esi labiau intelektualinio mąstymo, emocinių sprendimų priėmimo, ar tiesiog savo gyvenimiškų poreikių tenkinimo. Lūpos atspindi žmogaus bendravimą, nes kuo plonesnės lūpos, tuo daugiau intravertiškumo asmenybėje ir noro pabūti vienam. Jeigu lūpos putlios – tuomet tai būtų atvirkštinis variantas ir asmeniui patiktų būti minioje.

Kaip skaitomas veidas? Tereikia nuotraukų, kurios atvaizduotas žmogaus veidas iš priekinės pozicijos ir iš kairiojo bei dešiniojo šonų. Taip pat pravestų ir įprastos gyvenimiškų situacijų nuotraukos, kurios matytųsi natūralus žmogaus veidas su emocijomis.

Asmeninės veido analizės atlikimas reikalauja tik fotonuotraukų su žmogaus veidu iš priekio bei iš šono pusės, o dar geriau – iš abiejų. Taip pat svarbu, kad nebūtų jokių mimikų fotonuotraukoje. Joje turi būti nulis emocijų ir mimikų.

Ką reiškia veido formos?

Skaitant žmonių veidus, galima pamatyti, kad pačios veido formos gan skiriasi. Jos gali būti kampuotos, stačiakampio formos, apvalios, ovalios. Veido formų yra įvairių, tačiau jo reiškia skirtingus dalykus apie tą žmogų, o tas ir nustatoma pagal veidoskaitos analizę.

Pavyzdžiui, stačiakampio formos veidas reiškia, kad tas žmogus mėgsta daug dirbti.

Kvadrato forma reiškia, kad žmogus gali būti svarbus kolektyve ir priimti tokius sudėtingus sprendimus, kurių priimti negali niekas kitas.

Ovali forma reiškia, kad žmogus labai dažnai padeda kitiems, nesulaukdamas ir nesitikėdamas jokio atlygio ar paslaugos.

Išvados

Veidoskaita (angl. „face-reading“) – tai kiniečių mokslas apie veido bruožus ir jų įtaką charakteriui ir gyvenimui. Lietuvoje vienas iš šio mokslo populiarintojų yra Žydrūnas Sadauskas. Būtent iš jo ir mokėsi Indrė Balevičiūtė – Bagdonė. Daugelis žmonių yra kažkuo panašūs, tačiau nė vienas neturi tokio pat veido. Visi veidai yra gražūs!