home Sveikata, grožis Vestuvių makiažo patarimai

Vestuvių makiažo patarimai

Jūsų vestuvių diena bus viena įsimintiniausių dienų jūsų gyvenime. Norite atrodyti ir jaustis graži, švytinti nuotaka, o makiažas pabrėžtų jūsų natūralų grožį. Kiekvienas jūsų raudonis, šypsena ir bučinys bus užfiksuoti filme, todėl jūsų nuotakos makiažas turi būti tobulas ir atrodyti nepriekaištingai visą didžiąją dieną. Šis vestuvinio makiažo vadovas padės išvengti streso planuojant vestuvinį makiažą.

Geriausi vestuvinio makiažo patarimai

Deja, daugelis moterų laukia, kol iki vestuvių dienos liks vos keli mėnesiai, ir tik tada pradeda galvoti apie odos priežiūrą. Pradėkite anksti ir rūpinkitės savo oda jau dabar. Turėsite išsiaiškinti savo odos tipą, kad galėtumėte nustatyti tinkamą odos priežiūros režimą. Kartu su gerais mitybos įpročiais, gerdami daug vandens, pakankamai miegodami ir reguliariai mankštindamiesi užtikrinsite, kad jūsų oda didžiąją dieną bus švytinti.

Jei norite sužinoti, koks yra jūsų odos tipas, ir kaip greitai ir lengvai susikurti odos priežiūros rutiną, perskaitykite Donnos straipsnį; Puikiai atrodanti oda – paprastas 4 žingsnių odos priežiūros vadovas.

Vestuvinio makiažo patarimas: saugokitės veido procedūrų!

Jei veido priežiūros procedūrų neatliekate reguliariai, NEDARBINKITE jų likus savaitei iki vestuvių dienos. Veido procedūros gali ištraukti nešvarumus į paviršių, o jūs nenorite, kad jie išryškėtų vestuvių išvakarėse. Kad išvengtumėte dėmių ir spuogų, likus kelioms savaitėms iki vestuvių nedarykite jokių esminių odos priežiūros pakeitimų. Likus kelioms savaitėms iki vestuvių nėra tinkamas laikas eksperimentuoti su odos priežiūra. Jei reguliariai atliekate veido priežiūros procedūras, paskutinį kartą jas atlikite likus savaitei iki vestuvių.

Vestuvinio makiažo patarimas: spuogai ir aknė.

Jei išbėrėte spuogus, nesirinkite jų. Nedarykite nieko, kas gali sudirginti, paraudonuoti ar padidinti problemą. Bet kokiems spuogeliams ar išskyroms gydyti naudokite gryną alaviją. Tai puiki gydomoji priemonė.

Vestuvinio makiažo patarimas: saugokitės per daug saulės.

Prieš vestuves nesidažykite per daug saulėje. Nudegimai saulėje, pleiskanojanti oda ir įdegio linijos gali sužlugdyti jūsų ypatingą dieną.

Vestuvinio makiažo patarimai: Patarimai: Naudotis profesionalaus makiažo meistro paslaugomis ar pasidaryti makiažą patiems?

Jei pasitikite savimi, kai darote makiažą, nėra jokios priežasties, kodėl negalėtumėte pati pasidaryti vestuvinio makiažo. Jei ne taip pasitikite savo makiažo gebėjimais, vestuvinis makiažas nėra tinkamas metas eksperimentuoti – tą dieną norite atrodyti kuo geriau, o vestuvių nuotraukos bus jūsų ypatingos dienos prisiminimas visam gyvenimui. Jei nesate tikri dėl savo makiažo gebėjimų arba tiesiog norite ramybės, kad nereikės rūpintis makiažu, kreipkitės į profesionalus.

Bet kuriuo atveju skaitykite toliau – esu tikra, kad šie patarimai ir rekomendacijos jums bus naudingi.

Vestuvinio makiažo patarimai: Ką reikėtų apsvarstyti planuojant vestuvinį makiažą.

Norėsite, kad jūsų makiažas atitiktų dienos laiką, vietą (patalpoje ar lauke) ir papildytų jūsų vestuvinės suknelės stilių, todėl kai patvirtinsite savo vestuvių dienos planus ir nuspręsite dėl savo vestuvinės suknelės stiliaus, galite pradėti galvoti apie pageidaujamą makiažo stilių. Ką reikėtų apsvarstyti;

Naktinės ar dieninės vestuvės?

Naktinės vestuvės paprastai būna oficialesnės nei dieninės. Naktinėms vestuvėms apsvarstykite galimybę pasidaryti sudėtingesnį makiažą. Dieninių vestuvių makiažas paprastai būna natūralesnis.

Vestuvės patalpoje ar lauke?

Lauke apšvietimas stipresnis, todėl makiažas turėtų būti švelnesnis ir natūralesnis nei makiažas vestuvėms patalpoje.

Apšvietimas.

Skirtingas apšvietimas reikalauja skirtingo makiažo stiliaus. Nakties apšvietimas paprastai nublankina makiažą, todėl geriau rinktis stipresnį makiažą. Natūralus ir dieninis apšvietimas yra dosnesnis makiažui, todėl vėlgi apsvarstykite natūralesnį makiažą.

Suknelės spalva.

Dramblio kaulo ir baltos spalvos oda paprastai atrodo švelnesnė, todėl gali tikti puošnesniam makiažui. Balta spalva atrodo ryškiai ir išplauna daugumą veidų, todėl apsvarstykite galimybę naudoti švelnesnes spalvas veidui paryškinti.

Jūsų suknelės stilius.

Kuo ryškesnė suknelės iškirptė, tuo įmantresnis šukuosenos ir makiažo stilius turi derėti prie suknelės stiliaus. Gili ir nuo pečių nutolusi iškirptė puikiai atrodys su į viršų pakeltais plaukais, kad išryškėtų kaklo ir pečių linija. Taip pat atsižvelkite į suknelės ilgį, kuo trumpesnė suknelė, tuo paprastesni turėtų būti plaukai ir makiažas. Atminkite, kad kuriate visą paveikslą, neapsivilkite gražios suknelės ir stilingų aukštakulnių, o paskui šukuoseną ir makiažą pasidarykite taip, kaip vilkėdami džinsus. Neparduokite savęs tokią įsimintiną dieną.

Vestuvinio makiažo patarimas: skirkite sau daug laiko makiažui susiorganizuoti.

Prieš susitikdamos su vizažiste ar pirkdamos makiažą, skirkite šiek tiek laiko vestuviniams žurnalams ir išsitraukite makiažo stilių, kuris jums labai patinka, o kai kurie jums nepatinka. Apsiginklavusi vestuvinių žurnalų iškarpa ir vestuvinės suknelės nuotrauka susitarkite su makiažo meistru dėl bandomojo makiažo arba konsultacijos kosmetikos salone. Nedarykite to paskutinę minutę. Įsitikinkite, kad turite gerą porą savaičių laiko, kad turėtumėte laiko porai seansų, jei iš pirmo karto nepasirinksite norimo stiliaus ir spalvų. Kai jau būsite susitvarkę makiažą, įsitikinkite, kad vizažistė ar grožio konsultantė viską surašė ir pažymėjo visas makiažo priemones, kurių galbūt neturite ir kurias reikia įsigyti. Jei makiažą darotės pačios, prieš didžiąją dieną pasidarykite keletą bandomųjų makiažų, kad makiažo stilius ir išvaizda būtų ištobulinti gerokai iš anksto.